Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33AVAPS9154Q1ZV
Call 0804763053984% Response Rate
Send Enquiry






| Minimum Order Quantity | 1 Number |
| Brand | Philips |
| Lighting Color | Warm White |
| Power | 3 W |
| Wattage | 5 W |
| Height | 65 mm |
| Diameter | 65 mm |
| Input Frequency | 50 Hz |
| Wattage | CCT(K) | Cutout (DiaXH)mm | Dimension (DiaXH)mm | |
| LETS02R003XC | 3 | 6000 | Ø 55X65 | Ø 65X65 |
| LETS02R003XN | 3 | 4000 | Ø 55X65 | Ø 65X65 |
| LETS02R003XW | 3 | 3000 | Ø 55X65 | Ø 65X65 |
View Complete details