Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33AVAPS9154Q1ZV
Call 0804763053985% Response Rate
Send Enquiry



| Brand | Wipro |
| Install Style | Downlight |
| Wattage | 33W |
| IP Rating | IP33 |
| Lighting Color | Cool White |
View Complete details

| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Brand | Wipro |
| Install Style | Downlight |
| Wattage | 70W |
| IP Rating | IP55 |
| Lighting Color | Cool White |
View Complete details

| Brand | sudhir |
| Body Material | Aluminium |
| Lighting Color | White |
| Mounting Type | Surface |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| Usage/Application | Industrial |
View Complete details

| Brand | Wipro |
| Power Consumption | 5 W and Below |
| Tube Base Type | T8 |
| Lighting Type | LED |
| Lighting Color | Cool daylight |
| Size/Dimension | 2 ft |
View Complete details